חייגו אלינו: 077-6049304

כל אזורי הפעילות שלנו

למציאת אזור הפעילות אליו הנכם משויכם, אתם מוזמנים ללחוץ על התפריט בצד שמאל, במידה ולא מצאתם את אזורכם ברשימה - צרו קשר כעת עם נציג מטעם החברה.

הפורטל מספק שירותים בכל האזורים

טופ גבס הוא פורטל המספק את כל השירותים הנדרשים בתחום הבנייה בגבס. אנחנו מתמחים בקירות גבס מעוצבים, תקרות מעוצבות, קרניז גבס, עבודות עבור הסלון או יצירת ספריות מגבס, בניית כוורות ונישות גבס. בנוסף לכך יש לנו שירותים מיוחדים המפורטים באתר הכוללים את כל החידושים המרכזיים בתחום. כיום בתחום הבנייה בגבס מעבר לפתרונות פרקטיים יש לנו אפשרות לספק איכות ברמה הגבוהה ביותר המשולבת עם אדריכלות אסתטית. כמו בכל תחום הקשור לבנייה מקצועיות הולכת ביחד עם תפיסה אדריכלית מורכבת. תפיסה המשלבת סגנון ועיצוב מודרניים עם פרקטיות שימושית. טופ גבס ידאג לספק לכם חברה כלל ארצית הפועלת בכל רחבי הארץ. הפורטל שלנו מספק שירות לכל אזור ויש לנו אנשי מקצוע וחברות שעובדים איתנו בכל המקומות המרכזיים כולל גם בפריפריה ובאזורים נוספים. המטרה שלנו היא ליצור רשת של בעלי מקצוע בכל מקום ואתר. אנחנו מבצעים עבודות גבס במרכז, בתל אביב, באשדוד, עבודות באזור הצפון, בירושלים בראשון לציון, בחיפה ובהרצלייה. אנחנו שואפים להגדיל את מעגל הלקוחות שלנו ולהתרחב למקומות נוספים. כיום אנחנו מסוגלים לתת שירות בכל אזורי הארץ והמטרה שלנו היא להרחיב שירות זה עד למקסימום האפשרי. ישנם ישובים עם ביקוש גבוה לעבודות שניתן לייצר מעגל של מומחים בישוב עצמו ולא באזור הסמוך. לשם כך אנחנו מעדכנים כל פעם את רשימת אזורי הפעילות של המומחים בתחום.

מהות הפורטל "טופ גבס"

המהות שלנו ב"טופ גבס" היא לספק לכם שירות בכל מקום בו אתם נמצאים. אתם שולחים אלינו את הפרטים שלכם דרך האתר ואנחנו שולחים לכם שלוש הצעות מחיר מבעלי מקצוע באזור שלכם. השיטה זאת מאפשרת לנו קודם כל להוזיל עלויות עבור הצרכן. דבר שני זאת שיטה נוחה ויעילה לתת לכם שירות מהיר ואיכותי באזור המגורים שלכם. באתר שלנו תוכלו לקבל מידע מפורט אודות רשימת אזורי הפעילות. אנחנו מבצעים בדיקה מקיפה של כל בעלי המקצוע העובדים איתנו ואנחנו עובדים אך ורק עם קבלנים מומחים לתחום בעלי ההסמכה הנדרשת לכך.