חייגו אלינו: 077-6049304

עיצוב ובניית ארונות גבס במחירי עלות

רוצה לבנות ארון גבס עם דלתות מעץ? בין אם זה לסלון או למטבח, ניתן לבנות ארון מגבס מעוצב במחיר עלות זול במיוחד באמצעות טופ גבס, ארונות עשוים מגבס ניתן לעשות אותם בצורך "תלוי קיר" כך שהוא נראה מרחף, הם מתאימים גם כארון בגדים עם דלתות, לאחסנת ספרים ומקובעים. בנוסף לכך ניתן לקבלם במגוון עיצובים, בשילוב זכוכית ועץ.

האם לשלב ארונות גבס בסלון?

עיצוב בגבס הינו תחום שהולך ומתפתח במהירות בארץ. בניה בגבס היא פתרון שאיננו חדש, והוא פשוט, בעל מטרה תפקודית ואף ידידותי לסביבה. הגבס הוא חומר בעל יתרונות רבים וחסרונות מועטים. העבודה עמו היא קלה ונוחה יחסית, הוא חומר עמיד וניתן לעצב אותו כמעט בכל צורה ולכל צורך (אפילו לצורך עיצוב ארונות מגבס) ולכן, השימוש בגבס הולך וגובר ומחליף את חומרי גלם האחרים, שהינם יקרים יותר, אך לא תמיד מוצלחים יותר. עיצובי גבס הם במילים אחרות הדור החדש של בנייה בגבס.

עלות ארון גבס היא זולה ובעלת מחיר מעולה!

ענף הבנייה בגבס התפתח מאד בשנים האחרונות וכיום כשמדברים על עיצוב בגבס אין הכוונה רק לבניית קירות, מחיצות, תקרות או נישות. לאחרונה הגבס הפך לחומר גלם נפוץ לא רק בתחום הבנייה והן בתחום העיצוב. ענף העיצוב בגבס התפתח גם לתחומי עיצוב משופר של חלל הבית, לתחומי עבודות גבס אומנותיות וליצירת מבנים מדהימים בפשטותם מגבס המחליפים רהיטים כדוגמת: מדפים, ארונות, מזנונים ועוד. כדי ליצור עיצובים מתוחכמים מגבס, בדרך כלל משתמשים בגבס מלא ומבצעים יציקות בגבס. הגבס היצוק הינו נעים למראה, משתלב היטב בגימור החדר הקיים (בעיקר בהנחה שהחדר צבוע בלבן, ואם לא – אפשר לצבוע גם את הגבס), ויש לו יתרונות מבחינה אקוסטית.

בניית ארון תלוי קיר עם גבס ועץ

אפשר להשתמש בגבס כדי לבנות אמצעי אחסנה פשוטים כגון כוורת, נישות אחסון מגבס , ארונות וכדומה. מקובל מאד להשתמש בגבס לבניית מזנונים, או כמעמד לטלוויזיה הכולל פתרון להסוואת כבלים. באמצעות יציקת גבס אפשר גם לעגל קירות, להוסיף עיטורים, לבנות עמודים בסגנון עתיק וכיוצא בזה.

נתמקד בנושא העיצוב של ארונות גבס בבית

אם בחדר ארונות ואם כחלק מחדר השינה או חדר הילדים שלכם, ארון גבס בנוי הינו עוד פתרון נפלא המראה כיצד בעזרת עבודות גבס ניתן לשלב בין פן שימושי ופן עיצובי. אפשר להשאיר את מדפי הארון פתוחים ואפשר להתקין בהם דלתות. כמובן שהפיסול בגבס בהקשר זה יאפשר שלל דוגמאות וגדלים לתאי הארון השונים, לפי יעוד האחסון בכל אחד מהם כמו ארון בגדים, ארון לאחסנת ספרים, עם דלתות עץ או זכוכית. הדרך היעילה להתאים ארון ייחודי לחלל אליו הוא מיועד היא עבודות גבס. כך תוכלו להיות בטוחים שתנצלו את חלל החדר, תוך יצירה של נישות בגדלים שונים ותתאימו את הארון לצרכי האחסון שלכם. השימוש בגבס מאפשר מגוון רב של גמורים ומרקמים לחלל האחסון שברצונכם ליצור.

היתרונות בעיצוב ארונות גבס במטבח ובסלון

בסיום מתקבל מראה מעוצב, נקי ונאה. אפשר לעצב את הארונות במידות, ובצבעים המותאמים אישית ולהעדפת הלקוח. ארונות גבס בסלון וגם כוורות מגבס משתלבים טוב בכל חלל – במטבח, בחדרי הילדים, חדרי השינה, בסלון, במשרד … קיימת אפשרות לשלב בין גבס לבין חומרים אחרים כאשר הגבס הינו צורת בסיס לארון. במקרה שתרצו לבצע שינוי לאחר תקופה, פירוקו ויצירתו של הארון מחדש הוא תהליך יחסית פשוט.