חייגו אלינו: 077-6049304

בניית כוורת מגבס

כוורות מגבס ישתלבו יפה במהלך שיפוץ חדרי שינה או חדרי ילדים, בשל העלויות הנמוכות יחסית, ההתקנה הלא מסובכת והיכולת לערוך שינויים ותיקונים בקלות ובכל זמן נתון. קיימים סוגים שונים של כוורות גבס, לכל אחד מהם היתרונות והחסרונות שלו. למשל כוורת מגבס סטנדרטי יהיה מעולה לבניית נישות דקורטיביות בקיר או כמחיצה בין חדרים, אבל הוא לא עמיד בלחות ולכן לא יתאים לשימוש בחדר האמבטיה או כקיר חיצוני. ישנו סוג מיוחד של גבס, צבעו ירקרק והוא עמיד בפני לחות ולכן יתאים לשימוש בחדר האמבטיה. כלומר, לפני שמתחילים להתעסק עם כוורת מגבס, כדאי לדעת  איזה סוג לבחור ולאיזו מטרה.

איזה כוורת גבס כדאי לעשות?

כוורת מגבס
קבלני גבס בדרך כלל עוסקים בבנייה והרס של קירות גבס בבתים פרטיים, משרדים, מסעדות וכדומה. היות ומדובר בחומר גלם זול יותר מלבנים, פעמים רבות מעדיפים לשכור את שרותיו של קבלן גבס במטרה לשנות את מבנה החלל, כוורת גבסליצור מחיצות חדשות ולהרוס קירות גבס ישנים. מחיצות גבס פופולאריות במיוחד במשרדים הבנויים בשיטת "אופן ספייס" ושם ניתן לשלב כוורת גבס מעוצבת, כלומר העובדים יושבים בתוך קוביות שנוצרו ממחיצות גבס ועוצבו בעזרת אלמנטים של לוחות עץ או שיש ליצירת מראה אלגנטי יותר. ניתן ליצור בידוד אקוסטי באמצעות כוורת מגבס אשר מבודדת את הרעש מבחוץ ויאפשרו לכם את השקט והשלווה שאתם זקוקים להם בביתכם או במשרדכם. יש לציין כי בניית כוורת מגבס יכולה לשמש גם בפן הדקורטיבי, ולאפשר לכם ליצור חלל עבודה או מנוחה יצירתי ומעניין. קרניזים דקורטיביים מגבס יכולים לשנות את מראה החדר ולהעניק לו מראה ייחודי ויוקרתי. בשנים האחרונות אומנות הגבס עלתה מדרגה, והיום ניתן לייצר מגבס מדפים, כוורת ספרים מגבס, מזנונים, פינות ישיבה וכמעט כל דבר העולה על דעתכם. איש מקצוע מיומן ומקצועי יכול לבצע עבורכם עבודות פרקטיות ודקורטיביות של כוורת מגבס, לפי הרצונות והצרכים שלכם.

כיצד למצוא קבלן גבס לצורך בניית כוורת מגבס?

איש מקצוע טוב ידע להגיע לחלל ריק, לבחון את השטח ולדעת להחליט מה היא העבודה האופטימלית שיש לבצע במרחב זה. קבלן גבס איכותי ידע לבחור את סוג לוחות הגבס שיתאים למטרות שלכם ובעיקר כאשר מדובר על בניית כוורת מגבס, הוא ידאג להוביל אותם בזהירות ויקפיד להתקין אותם בצורה הנכונה ללא טעויות מיותרות. לכן חשוב להשקיע בקבלן מקצועי שידאג לבצע את העבודה כהלכה, היות והתקנה או תכנון לקויים יעלו לכם ביוקר בשלב מאוחר יותר. תקפידו לבדוק המלצות ולא לבחור בקבלן אקראי, תבדקו מספר ממליצים שעשו עבודות דומות לשלכם. כמו כן, תערכו שיחת טלפון עם הקבלן, לוודא במי מדובר ומה טיב התקשורת בינכם.