חייגו אלינו: 077-6049304

איפה ניתן לשלב עבודות גבס

מאז ההבנה שחדרה לעולם הנדל”ן כי הגבס הינו בין האלמנטים היותר אפקטיביים לבנייה, כמעט שלא ניתן למצוא מבנה הכולל קירות גבס שונים. מגוון היתרונות העצום של הגבס הופך אותו לאחד מחומרי הגלם המבוקשים ביותר – העושים את החיים קלים יותר הן ליזם הבנייה והן לרוכשי הדירות. בין אם מדובר במים למגורים פרטיים ובין אם מדובר במבנים המיועדים לצרכי תעשייה הרי שהגבס הינו בין האלמנטים המשמעותיים ביותר בבנייה כיום. כל פרויקט וכל תכנית כוללת עבודות גבס עד לרבדים העמוקים ביותר שלה. היכן בא השימוש בגבס לידי ביטוי?

מגוון השימושים לגבס

בשל היתרונות המרובים שלו, לגבס ישנם שימושים רבים, ובאמצעות מתבצעות עבודות גבס שונות ומגוונות. לא בכדי נעשה שימוש בגבס הן במשרדים גדולים, הן במפעלים והן בבתים פרטיים ומעוצבים. הגבס הינו חומר גלם השומר מפני העברת חום וקור, קל משקל ולכן קל לעבוד איתו, נוח לעיצוב ולכן משמש פעמים רבות ליצירת מבנים אסתטיים בבתים פרטיים  ובמשרדים וכן ניחן הוא במחיר נוח וגמישות, מה שהופך אותו אידיאלי לסוגים של בנייה מהירה או קלה, בנייה של מבנים צמודי קרקע, מחסנים ועוד.

את הגבס תוכלו לשלב בכל אחת מהעבודות הצפויות לכם. למעשה, הגבס הינו בין האלמנטים היותר שימושיים בעבודות בנייה שונות וניתן למצוא אותו בלא מעט עבודות. בין השימושים הנפוצים ביותר של הגבס ניתן למצוא את  הקרניז ואת הפינות המעוגלות. הודות לגמישותו של הגבס, ניתן לעצב בו קירות מעוגלים ופינות עגולות המעניקות לבית  מראה הרמוני ואמנותי. את המבנה המעוגל יוצרים באמצעות קרניזים ושילוב גבס לאורך כל הקשת. המבנה יכול להיות למעשה למחיצה בין חדרים או להנמכת תקרות היוצרת תחושה ביתית ואינטימית.

הוספת מחיצות לבית

הגבס אף משמש ליצירת מעבודות גבס לפלזמהחיצות, חדרים וספריות בתוך הבית. הודות לגבס ניתן להוסיף לבית אלמנטים הנדסיים שונים מבלי לחולל שינויים מבניים בבית ומבלי להביא להוצאות משמעותיות או לבזבוז זמן ניכר. העבודה עם הגבס היא מהירה ונוחה כך שניתן לסיים אותה בתוך זמן קצר. ספרייה או מדפים, מבנה מואר או נישות בתוך הקירות, כל אלו יכולים להוסיף לבית הפרטי מראה מרשים ומעוצב שכולו עשוי באלמנטים פשוטים ונוחים לעבודה.
באמצעות קבלן גבס תוכל להוסיף מחיצות וחדרים בבית, להפריד בין חדרים קיימים ולהעניק לבית מראה חדש לחלוטין. במקום לבצע שיפוץ מהיסוד ולהפוך את הבית כולו, הגבס יאפשר לבצע פעולות אלו בתוך זמן קצר וללא ביצוע פעולות מורכבות מדי.