חייגו אלינו: 077-6049304

בניה מהירה מהירה יותר משחשבתם

לכולנו יש חלום והוא מופיע בדמות בית החלומות שלנו. לאחר שהגשמנו את חלום ארבעת הקירות שלנו הרי שיש לנו נחת והקלה רבה שכן אנחנו יודעים שיש לנו את מקום המבטחים שלנו. הסטטיסטיקה מראה שהבית שלנו לא ישאר כפי שהוא כעת ושיגיע הרגע בו נרצה לעשות שיפוץ, לשבור קיר, להוסיף קיר גבס ובמקרים של בתים פרטיים אפילו להרחיב את הבית על חשבון השטח הלא מנוצל. לצד מערך השיפוצים הקונבנציונאלי, ישנה שיטה אשר עדיין נחשבת בוטיקית אך הולכת ותופסת תאוצה יותר ויותר: הבניה המהירה.

על מה בדיוק מדובר?

פורמט הבניה המהירה נפוץ מאד בארצות הברית ובמדינות אירופה ובשנים האחרונות חלה נסיקה עצומה בלקוחות הדורשים בבניה המהירה גם בישראל. היתרון הבולט שלה טמון גם במהירות הבניה וגם בעלויות הנמוכות יחסית. אומרים שאנחנו מרגישים את ערך הכסף בעת שהוא יוצא מהכיס שלנו, ובאמצעות הבניה המהירה אנחנו מצליחים גם לחסוך. מדוע?
 
מאחר והבניה המהירה אורכת פחות זמן מהבניה הקונבנציונאלית, הרי שיש פחות דרישה בימי עבודה, פועלים, קבלנים ושאר משאבים שכל יום תפעול שלהם עולה לנו כסף. מעבר לכך, פורמט הבניה בעצמו הינו זול יותר מהבניה הרגילה וכיום הבניה המהירה חולשת על מבנים רבים החל מבתים פרטיים, דרך בתי ספר וגני הילדים וכלה במחסנים ואפילו אולמות ספורט שונים. הינם הפיתרון לדרישתכם בבניה המהירה והם אלו אשר יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר במינימום זמן.

איך ההליך מתבצע?

טופ גבס מבצעת את העבודות הבניה, השיפוץ, השידרוג וההרחבה במינימום זמן ובמקסימום איכות. תכנית העבודה בנויה כך שתחילה יש לתכנן את המבנה שאנו מעוניינים בו. צוות של אדריכלים מתכנן את המבנה בהתאם לתקציב והדרישה של הלקוח וכך מניחים את אבן הפינה. לאחר מכן מתחילם בבניה המהירה במקום חיצוני שאינו שטח הבית שלכם וכך חוסכים רעש לשכנים, אבק לכם ואתם צפויים לקבל את המבנה החדש כשהוא מוכן. לבסוף המבנה מובל אליכם לאחר שהוכנו התשתיות המתאימות לקבלו והרי לכם: הבניה המהירה בתפארתה.

היתרונות הבולטים של השיטה הם אמנם במהירות ובעלויות הזולות אשר יכולות להגיע להוזלה של עד כ-50% מעלות הבניה הרגילה, אך נדמה שהיתרונות הרבים לא טמונים רק בהם. כאשר מדובר בבניה מהירה הרי שמתכננים הכל מראש – כך שהמחיר הינו קבוע ולא צפוי להשתנות כפי שקורה במקרים רבים של בניה רגילה. מעבר לכך, מדובר בנייה ירוקה וידידותית לסביבה – כך שכולם יוצאים נסקרים.