חייגו אלינו: 077-6049304

הזמנת חברת ניקיון לאחר עבודות גבס

עבודות גבס בהחלט נותנות מראה מרשים לבית אבל התחושה הנעימה ביותר היא לחזור לבית נקי ומסודר בדיוק כפי שרציתם וחלמתם באמצעות חברת ניקיון תוכלו לקבל את הבית בצורה מרהיבה וייחודית במיוחד.

הניקיון הוא הכי חשוב לאחר עבודות גבס

לאחר עבודות גבס הבית מלוכלך ולא נעים בכלל להיכנס לבית עם אבק ושאריות של גבס, לכן עליכם להזמין חברת ניקיון מקצועית ומיומנת שמכירה את העבודה על הצד הטוב ביותר, חשוב לבחור חברה אמינה עם ניסיון והמלצות, מרבית החברות אומרות מחיר בטלפון אבל כאשר מגיעים לבצע את הניקיון בדירה המחיר משתנה, לכם עליכם לוודא כבר מהשיחה הטלפונית שהמחיר סופי ולא ישתנה כאשר מגיעים לדירה, בטח גם כאשר חברת הניקיון רוצה לבצע פוליש לבית שלכם, דבר אשר הוא חובה לאחר עבודות גבס.

אז איך באמת עושים את הבחירה הנכונה?

בודקים לגבי המלצות – במרבית האתרים של חברות הניקיון יש עמוד המלצות עם לקוחות מרוצים, בדקו שניתן להתקשר לאחד הלקוחות והתקשרו אליו, תשאלו אותו איך היה השירות מאותה חברת הניקיון על מנת לוודא שמדובר על שירות אמין ומקצועי.
ניסיון – בודקים כמה וותק יש לחברה, הוותק בעצם יכול להסביר כמה החברה מנוסה בתחום הניקיון, חברה שמתמחה בתחום למעלה מעשור היא בדרך כלל חברה מנוסה ומקצועית שיודעת את עבודתה על הצד הטוב ביותר וחוותה גם רגעים קשים ולכן הם מעריכים כל לקוח.
מחיר – המחיר מצד אחד לא יכול להיות זול מידי, זאת אומרת אם תתקשרו ל10 חברות ניקיון שונות סביר להניח שהמחיר יהיה בין 800 – 1200 לניקיון בית של עד 4/5 חדרים, לכן אם תתקשרו לחברת ניקיון נוספת שתציע לכם מחיר של 500-400 ש”ח המחיר לא הגיוני בהתאם לשוק ולכן יתכן שמדובר בנוכל שמציע מחיר זול בטלפון, אך מיד כאשר הוא יגיע אליכם המחיר יעלה בגלל “תוספות” משונות לחלוטין, תמיד חשוב לעיין בעמוד של מחירון טרם תזמינו שירות.

האם עבודות גבס זה מסובך?

אם חשבתם שהעבודות גבס הם דבר יפה אשר משנה את כל הבית, עוד לא ראיתם מה עבודת ניקיון איכותית יכולה לעשות לבית, היא יכולה לבצע מהפך שלם בבית וכך לאפשר לכם להנות מחזרה לבית נקי ומבריק, באמצעות מכונת פוליש בתום תהליך הניקיון מתבצע פוליש קריסטל לרצפה על מנת להעניק לה מראה ייחודי וליצור שכבה של הגנה.