חייגו אלינו: 077-6049304

הלוואה לשיפוץ מבנה עסקי

אומרים שהמשרד שלנו בו אנחנו מקבלים לקוחות הוא חלק מכרטיס הביקור שלנו, האופן בו המשרד נראה, הדרך בה הוא בנוי ומעוצב, משפיע לא מעט על הדרך בה הלקוחות שלנו רואים אותנו. לכן חשוב שהמשרד שלנו ייראה טוב וייתן ללקוח תחושה טובה. זה נכון לא רק למשרד כמובן, אלא גם לחנות או למסעדה, אליהן נכנסים הרבה יותר לקוחות מאשר למשרד ממוצע, בדרך כלל.
זו אחת הסיבות מדוע עסקים רבים בוחרים אחת לכמה שנים לערוך שיפוץ במקום. סיבות נוספות הן חוסר במקום (כניסה של מכונות חדשות, עובדים חדשים, רהיטים ועוד), תחושה של חוסר יעילות (האופן בו המשרד עוצב בפעם הראשונה לפני שנים לא בהכרח מתאימה לאופן בו הוא אמור להיות מעוצב כיום) ועוד. זה נכון לא רק למשרד או לחנות אלא גם לשיפוץ מחסן (במקרים רבים עסקים משפצים את המחסן בגלל גידול במלאי או שינוי בסדרי העבודה) ומבנים עסקיים אחרים שמשרתים אותנו.

בשביל שנוכל לבצע את השיפוץ בצורה אופטימאליתו ולתגמל את קבלן הגבס שלנו, אנחנו צריכים להקצות לכך סכומי כסף ניכרים. אופציה אחת שעומדת לרשותנו היא להקצות חלק מסוים בתקציב שלנו לשם כך, הבעיה היא שבמקרה כזה, ייתכן ואותו חלק יבוא על חשבון רכישת מכונות, מכשירים, חומרים או גיוס עובדים חדשים. בהנחה ויש לנו מספיק כסף בתקציב אז אין בעיה אך כאשר אין לנו מספיק כסף בתקציב גם לשיפוץ וגם לרכישת מלאי או גיוס עובדים עומדת לרשותנו אפשרות אחרת והיא לקחת הלוואה לשיפוץ, וכך לחלק את ההחזר שלה על פני תקופה ארוכה ולא לגעת בתקציב שלנו.

מדוע משתלם לקחת הלוואה לשיפוץ מבנה עסקי

ישנן שלוש סיבות עיקריות מדוע משתלם לקחת הלוואה לשיפוץ מבנה עסקי.
ראשית, אם ניקח הלוואה לשיפוץ מבנה עסקי, נוכל שלא לחרוג מהתקציב הרגיל שלנו ובכך להמשיך את הפעילות שלנו כסדרה. החזר ההלוואות ייכנס אל תוך התקציב הבא ויהיה חלק בלתי נמנע ממנו. בצורה כזו גם לא נצטרך לוותר על חלק מהפעילות שלנו ולא נפסיד כסף.

שנית, הטענה הרווחת היא שבעלי עסקים אשר רואים שאין להם אפשרות ממשית לשפץ את הנכס באמצעות התקציב שעומד לרשותם, הם מעדיפים שלא לבצע שיפוץ כללי. במצב כזה המבנה יישאר כמו שהוא והם לא יבצעו שום שינוי. נטילת הלוואה היא במובן מסוים יציאה מהקופסא, אומנם היא דורשת אומץ מסוים, שכן לאחר מכן לאורך תקופה לא קצרה נצטרך להתמודד עם החזר ההלוואות אך לפחות נהנה ממקום משופץ שנראה טוב יותר ומשרת בצורה יעילה את הלקוח ואותנו.
שלוש, בשביל להרוויח צריך להוציא כסף. הדרך לעשות את זה היא, בין היתר, באמצעות שיפוץ. לכן עלינו לקחת בחשבון שנצטרך לעשות זאת, נטילת הלוואה תעזור ותזרז את העניין. היא תאפשר לנו בטווח הארוך להרוויח יותר.