חייגו אלינו: 077-6049304

השכרת משרדים

הראה לי את משרדך ואומר לך מי אתה
עבודה במשרד הצבוע לבן ובו ריהוט משרדי בצבע קרם וקקטוס על יד המקלדת היא פאסה. הודות לגוגל, אפל ופייסבוק נקבעו סטנדרטים חדשים בעיצוב משרדים והתחרות קשה. אז תגידו, איך נראה המשרד שלכם?

מרגישים חנוקים במשרד?

אנו מבלים את מרבית שעות היום במשרד אך לא בודקים את השפעת השהייה בו על בריאותנו ונפשנו. ההנחה היא שאם הכיסא עליו אנו יושבים אינו מציק ועל יד השולחן ישנו שקע למטען הסמארטפון, אנחנו “מסודרים”. אך מגיע לנו קצת יותר טוב מזה, לא?
הודות לחברות הסטארט אפ והאינטרנט הבינלאומיות התעוררה המודעות ליתרונות העבודה במשרד מעוצב. המגזינים מדרגים את המשרדים המעוצבים בעולם ומראיינים את העובדים ברי המזל הנהנים מערסלים, עמדות קפה מפוארות, חדרי באולינג וטיפולי ספא במקום העבודה.
אם זה לא מספיק בכדי לגרום לבעלי עסקים להתמלא קנאה ולצלצל מיד למעצב פנים, הרי שהמחקרים האחרונים שחקרו את הקשר בין עבודה ובריאות הנפש ספקו את הדחיפה האחרונה.
נמצא כי שהייה בסביבה מעוצבת ונוחה משפרת את התפוקה ומבטיחה נאמנות למקום העבודה. מהממצאים עולה כי העבודה בסביבה מעוצבת גורמת לעובד להשקיע הרבה מעבר לנדרש, ולהישאר במשרד שעות ארוכות לאחר ששעות הפעילות הרשמיות הסתיימו.

עשו זאת בעצמכם

גם אם אינכם נהנים מתקציב בלתי מוגבל ומשאבים אינסופיים לעיצוב המשרד, תוכלו לעשות רבות בכדי לשפר את מראה המשרד ואת תנאי העבודה של השוהים בו. למעשה, פעולת של עיצובים בגבס הרבה יותר פשוטה ממה שנדמה לכם הודות לשיטת “עשו זאת בעצמכם” המורגשת ברשתות העיצוב. כך למשל: צביעת המשרד בצבעים המתכתבים עם לוגו העסק תיצור אחידות ותחזק את הזהות העסקית. כיום ניתן לרכוש ערכות עיצוב הכוללות צבעים ומברשות, ולבצע את הפעולה בקלות ובזמן שלכם. אופציה נוספת היא שימוש בטפטים ומדבקות קיר. המגוון עצום, היופי מרהיב וניתן לשנות לחלוטין את מראה המשרד בפחות משלוש שעות עבודה. באתרים אינטרנט רבים תמצאו גם סרטוני הדרכה להדבקה קלה ופשוטה, וליצירת מראה רענן ומרשים. האופציה השלישית מיועדת למי שאינו חובב עבודת כפיים ומעדיף שינויים קטנים: עבור אלה נמליץ להכניס “נקודות צבע” למשרד באמצעים שונים כגון: תמונות, וילונות, נירות, פרחים, כריות נוי לספה בלובי ואפילו כלי מטבח צבעוניים שיתפסו את תשומת לבם של העוברים והשבים.

אולי הגיע הזמן לעבור משרד?

עבודה במשרד לא נוח אינה גזירה משמיים ואם התמזל מזלכם והתקציב מאפשר מעבר, מהרו לחפש בלוח השכרת משרדים את המשרד המתאים לכם ביותר מבחינת מיקום, גודל ועיצוב. כאן היתרון כפול כוון שתוכלו לא רק לאתר משרד במבנה מעוצב, אלא לשכור משרד מעוצב ומרוהט לחלוטין, ובכך לחסוך זמן, כסף וכאב ראש באבזור עצמאי של חלל העבודה. התוספת במחיר לרוב אינה משמעותית ובכל מקרה משתלמת. עם זאת, חשוב לבדוק את טיב הריהוט והציוד המשרדי המוצע לכם בכדי לוודא שהוא תקין, נוח ונעים לעין. בהצלחה!
קרדיט: ענבל ראוכורגר, אתר הספקים