חייגו אלינו: 077-6049304

התאמת עבודות גבס לרהיטי יוקרה

גבס הינו מוצר בסיסי המשמש ליצירת מגוון רב של דקורציות מרהיבות שאינן משאירות מקום לדמיון. את הלוחות הגבס ניתן ליצור בכל מקום בבית הן אם מדובר על עיצובים מרהיבים לחלל הסלון, לחדר השינה, מסדרונות, משרדים, חדרי ילדים ועוד. למעשה הגבס מאפשר ליצור גם תקרות גבס דקורטיביות, הפרדה בין קירות וגם  מגוון עיצובים של רהיטי יוקרה.

אילו רהיטי יוקרה ניתן ליצור מגבס?

מגבס ניתן ליצור מגוון יצירות מרשימות ואף רהיטים במגוון רב של צורות וחיתוכים שונים המתאימים בקפידה לכל חלל ולכל מקום. את קירות הגבס ניתן לחתוך באמצעות מסורים מיוחדים ושבלונות למגוון רב של צורות, החל מצורות עגולות, מרובעות, מעויינות ועוד מגוון רב של חיתוכים וגימורים מרשימים כיד הדמיון.  

למה חומר הגבס כל כך פופולרי?

כיום אדריכלים ומעצבי פנים רבים מציעים ללקוחותיהם לשלב את חומר הגבס בתוך עיצוב הבית, וזאת לאור האפקט המדהים שהבית מקבל לאחר סיום העבודה. למעשה, חומר הגבס הוא כל כך גמיש, עד כדי שהוא מאפשר לכל אחד לבצע כל סוג עיצוב בהתאם לדמיונו, וזאת כמובן על ידי קבלן גבס המומחה בעיצובים שונים. סיבה נוספת לפופולריות של חומר הגבס, שמדובר בחומר זול יחסית ונוח לעבודה בשונה מחומרים אחרים כמו לבנים, שהם קשים יותר לעבודה ואף יקרים יותר. חשוב לציין כי עבודות גבס הינן עבודות מהירות ואינן דורשות זמן רב של עבודה, כך שניתן לשלב אותן גם בתהליך בניית דירה וגם בתהליך שיפוץ הבית בקלות רבה.

מהו תפקידו של קבלן גבס ביצירת רהיטי יוקרה?

קבלני גבס, הם למעשה אלה שאחראים על העיצובים המרשימים ועל הדקורציות שבונים מקירות גבס. כאשר בוחרים קבלנים לצורך יצירת רהיטי יוקרה, חשוב לבחור בבעל מקצוע בעל ניסיון רב בתחום, אשר מבצע עבודה נקייה עם גימורים נקיים ויפים לעין. חשוב לציין כי אומנם חומר הגבס הינו חומר גמיש, אך נדרש לעבוד איתו בעדינות וברכות על מנת ליצור דקורציות ועיצובים מרשימים עם גימורים מדויקים ויפים, לכן הקפידו לבחור רק בקבלני גבס מומחים בעלי ניסיון רב בתחום.