חייגו אלינו: 077-6049304

יצירת תבניות לעבודות גבס

עיצוב בגבס הוא אחד מטכנולוגיות העיצוב והבנייה הוותיקות ביותר שלאחרונה פותחו גם אל תחום עיצוב הפנים, אדריכלות הפנים ואדריכלות הנופים. הסיבה העקרית לתמורה שמתרחשת בתחומים והנישות העיצוביות השונות, במיוחד בחללים הפנימיים של הבית והמשרד באה לידי ביטוי בקלות הוצאת הרעיון או התוכנית אל הפועל
הגבס הוא אחד מחומרי הגלם מהגמישים והקלים ביותר לעיצוב ועבודה בייחוד בתחום יצירת מחיצות ועיצוב החללים השונים ברחבי הבית או המשרד. קלות העבודה והעבודה הנקייה המתבצעת באמצעות היא זו שהופכת אותו למבוקש כל כך.
פיתוח חדש ומפתיע שניתן לראות בעולם אדריכלות ועיצוב הפנים הוא פיתוח ייצור תבניות הגבס לעבודה עצמית, כיום גם חובבנים בתחום העיצוב יכולים ליצור פרטים ועיצובים מגבס. יתרה מכך, אפשרויות העבודה המתקדמות שנוצרו בעקבות פשטות העבודה עם הגבס מזרזת את העבודה ומעניקה תוצאות מדויקות ומהירות יותר מבעבר.

יצירת תבניות לעבודות הנמכה מחומרי גבס

עבודת הנמכת תקרות גבס, שכיחות ומבוקשות ביותר מבין מרבית עבודות העיצוב בגבס. ביצוע הנמכות באמצעות תבניות מקצועיות מגבס, ייצרו אשליה של עומק נוסף בתול החלל ויביאו למראה תלת מימדי מעניין בבית. משחק מקצועי באמצעות שיטות ההנמכה יכול ליצור מצבים של מראה חלל גדול יותר, רחב יותר ו/או מהודר ביותר, תוך ביצוע פעולה פשוטה ומהירה במיוחד, כתוצאה מהרעיות העומד מאחורי עבודות הגבס בתחום ההנמכה, אשר מדבר בעיקר על תוספות כלפי פנים וברובו אינות מתייחס לנושא שבירת ופירוק הקירות, כמו במקרים אחרים של שיפוץ פנים הבית או המשרד.
ההנמכות, יכולות להביא לידי ביטוי תוספות דקורטיביות שלא רק שלא יגזלו מקום נוסף אל יעשירו את העיצוב. שילוב נורות ומנורות משלימות דקורטיביות תוך קדיחת חללים קטנים, יוספו לעיצוב ולתאורה הביתית ויעניקו לעיצוב הפנים חזות יוקרתי במחירים חסכוניים במיוחד.
 
תבניות לעבודות גבס

תבניות ליצירת נישות מעוצבות במטבח

תבניות ליצירת עצמאית מגבס, הן בין האפשרויות המעניינות והמהנות ביותר שפותחו, יצירת נישות מעוצבות למטבח בשיטה עצמאית, יחסכו לכם כסף רב לרכישת נישה מעץ או מתכת ומצד שני יחסכו לכם גם את איש המקצוע.
בניית נישה מגבס יכולה להיות פשוטה ביותר תוך הקפדה על תהליך בנייתה, בחנויות ורשתות לעיצוב הבית תוכלו למצוא יועצים ומדריכים ייעודיים לצורך הספציפי שלכם.

שדרוג הסלון וארגון מערכת הבידור באמצעות גבס

בניית נישה למערכת קולנוע או בידורית ביתית מאפשרת לבעלי הבית ליצור יש מאין “ריהוט” ייחודי ומותאם אישי, בסגנון נקי, צבוע, מעוטר ומסוגנן בצורות גיאמטריות או נישות מרובעות קלאסיות. בניית נישות מגבס מבוקשת מאוד בקרב האוכלוסייה הפרטית והעסקית כאחד כתוצאה מאפשרות ההתאמה שלה ללא הצורך בחיפושים אחר ריהוט מותאם ומעוצב לסלון, שטח האחסון החדש שלכם יוצא ממש מתוך הקיר ויוצר אופי עכשווי ומעניין.
תוכלו לבקש נישות גבס לטלויזיה בגוון נקי ולאחר מכן לרכוש שבלונות מוכנות על פי טעמכם לשדרוג ומתן נגיעה וסגנון אישי לעיצוב.