חייגו אלינו: 077-6049304

כיצד בוחרים חומרי איטום

בשוק קיימים שפע של חומרי איטום המיועדים לצרכים שונים ומגוונים. בין אם אתם מעוניינים לאטום קירות או תקרות גבס, גגות או צינורות, אין ספק כי תוכלו למצוא את חומר האיטום המתאים ביותר בשבילכם.
במאמר הבא נציג את הפרמטרים שיש לקחת בחשבון בעת רכישה של חומר איטום. אין זה משנה אם אתם צריכים חומר איטום לאטימה של גגות או חומר איטום לאטימה של קירות. בכל מקרה יש צורך לערוך בדיקה מקיפה ולוודא שבדקתם את כל הפרמטרים שיוזכרו להלן לעומק.

איכות החומר

רצוי לוודא ולהיות בטוחים שאיכות החומר שאתם רוכשים היא גבוהה. בשוק ניתן למצוא שלל חומרים שעשויים לכאורה באופן זהה, אך חשוב לדעת שכל חומר עלול להמכר לצרכן באיכות שונה לחלוטין. כך לדוגמה אם תרצו דבק מגע, תוכלו לשים לב שישנם סוגים רבים של דבקי מגע, כאשר לכל אחד יש איכויות שונות.

התאמה

אנשים רבים נוטים להתבלבל בין החומרים הרבים ובעצם מבזבזים מפעם לפעם את כספם על חומר שאינו מיועד לבעיה איתה הם צריכים להתמודד.
במקרים רבים אנשים נוהגים לבחור בחומר שלא מיועד לטיפול בבעיה שלהם בעקבות כך שהם לוקים בו בזמן ביהירות ובבורות בעניין. לכן, כאשר אתם ניגשים לקנות חומרי איטום, חשוב שתשימו לב שאתם לא מגיעים מלמעלה, אלא מגיעים מתוך הקשבה. פשוט הקשיבו למוכר, הוא יודע ומבין היטב איזה מין החומרים הוא המתאים בעבור המקרה שלכם. זכרו שקיימים מבחר לא קטן של חומרי איטום והדבקה, כך שיש צורך בידע מקצועי רב בכדי שתוכלו לבחור במוצר הנכון, ולא לצאת מהחנות עם מוצר שאין לכם צורך בו, כאמור.

מחיר

כאשר רוכשים חומרי איטום חשוב לשים לב שאתם לא משלמים מחיר מופקע. בעקבות שפע חומרי האיטום בשוק, מוכרים רבים מנצלים את הבורות של הקליינטים שלהם על ידי כך שהם מוכרים להם חומר זול במחיר גבוה במיוחד. הדבר בדרך כלל מתרחש בחנויות כל-בו קטנות, כך שמומלץ לגשת במקרים כאלה לרשתות הגדולות שמציעות מחיר אחיד. בסופו של דבר, כאשר בוחרים לרכוש דבק או חומרי איטום, חשוב להיות קשובים להנחיות המוכר ולשמוע להצעותיו, שכן בדרך כלל הוא מחזיק בניסיון וידע מקצועי העולה על זה שיש לכם. יתר על כן, כפי שהוזכר לעיל, וודאו שאיכות החומר והמחיר שגובים מכם יהיו בסטנדרטים הולמים. כלומר אל תשלמו מחירים מופרזים בעבור דבק או חומר איטום, איכותי ככל שיהיה.