חייגו אלינו: 077-6049304

לשפץ את הבית

אחד האתגרים אל מולם עומדים רבים הוא שיפוץ הבית. השאלות המתעוררות במהלך גיבוש ההחלטה הן מתי נכון לבצע את השיפוץ, על ידי מי, כמה זה יכול לעלות ועוד. את מרבית התשובות ניתן לקבל באמצעות בעלי מקצוע שיבצעו אפיון מדוייק ויבינו לעומק מה בדיוק היקף השיפוץ ומה הוא עתיד לכלול. ישנן משפחות אשר מבקשות לבצע שיפוץ מאסיבי הכולל שבירת קירות אך מנגד קיימים רבים שמחפשים לשפר את עיצוב הבית באמצעות עבוד גבס בלבד. כך או אחרת על מנת להבין מהי ההוצאה הצפויה כנגד השיפוץ, יהיה עליכם לקבוע פגישה עם בעלי מקצוע שיגיע לביתכם ישערכו את היקף השיפוץ ויעניקו לכם הצעת מחיר הוגנת.

לשפץ את המשרד

אם קבלתם החלטה לשפץ את המשרד, הרי שמה שעליכם לעשות בשלב זה הוא להזמין קבלן גבס, משרדים שיעניק לכם הצעת מחיר כנגד השיפוץ. בחירת בעל מקצוע היא משימה בפני עצמה, כך שעליכם לנהוג בזהירות יתרה עוד לפני שאתם שוכרים בעל מקצוע לביצוע השיפוץ. בין אם אתם מחפשים לבצע שיפוצי גבס בלבד ובין אם אתם מעוניינים לבצע שיפוצים מקיפים יותר, עליכם לבחור את בעל המקצוע בהתאם לפרמטרים הבאים:
המלצות – הפרמטר הראשון אותו כדאי למלא הוא להשיג המלצות אודות בעל המקצוע שבשרותיו אתם מתכננים להעזר. אם תקבלו המלצות מבני משפחה או חברים אודות קבלן שיפוצים ספציפי הרי זה משובח, משום שהמלצות אלו נטולות אינטרסים שיווקיים ואם הם נהנו מאיכות העבודה של בעל המקצוע סביר שגם אתם תהנו ממנה. אם אין לכם חברים או בני משפחה שנעזרו בשרותיו של בעל המקצוע, אתם יכולים לחפש המלצות בקרב קולגות, חברים של חברים מכרים ועוד.
שיחה טלפונית – גם אם קבלתם המלצה חמה אודות בעל מקצוע ספציפי, אל לכם להזמין מידית את בעל המקצוע, אלא נכון לבצע שיחת טלפון אל מולו ולוודא כי הוא אדיב ונעים לשיחה ומסביר לכם את כל שאתם רוצים לדעת אודות השיפוץ בביתכם או בבית העסק שלכם.
הצעת מחיר – אם קבלתם הרושם כי בעל המקצוע אדיב, זה הזמן לתאם עימו יום ושעה שיגיע להתרשם מהמקום המיועד לשיפוץ ולהעניק לכם הצעת מחיר בהתאם. את הצעת המחיר נכון שתשווה למחירי השוק ותקבלו החלטה באשר להוגנות ההצעה.
לסיכום - שיפוץ דירה יכול להיות אסתטי בלבד ולהתבצע באמצעות גבס ובמקביל הוא יכול לשלב שיפוץ מאסיבי הכולל תשתיות הריסת ובניית קירות. עליכם להערך לשיפוץ מבעוד מועד בכדי לפגוע בצורה המינימאלית ביותר באיכות ואורך חייכם במהלך השיפוץ.