חייגו אלינו: 055-9661569

מגוון רחב של עבודות גבס

עם השנים יותר ויותר אנשים מעוניינים לשפץ את דירתם וביתם בשביל לחזק את המבנה, ליפות אותו ובשביל הגיוון.
רוב העבודות שיפוצים הם שיפוצים קלים כמו צביעת הדירה או תיקונים קלים. דיירים רבים שנכנסים אל דירות ישנות מתחילים לשפץ אותן שיפוץ נרחב-צבע,אינסטלציה,תריסים,חיזוק קירות הבית וכדומה.
שיפוץ יכול ליפות את הבית,ובאותה מידה גם יכול להרוס אותו. לכן,מומלץ לא לבצע שיפוץ באופן פרטי, אלא לשכור חברה שמתמחה בעבודות גבס, שתדאג לשפץ את הבית בצורה הטובה ביותר וללא נזקים מיותרים לבית.
חברת טופ גבס עוסקת באומנות ביתית בתחום הגבס. החברה מחזיקה בשיפוצניקים מקצועיים ומנוסים שידרשו את מינימום האמצעים בשביל עבודתם ויעשו עבודה מקצועית ואמינה.

אנו מציעים מגוון רחב של עבודות גבס:

שיפוצי פנים וחוץ צבע ,ריצוף, פרגולות , דקים , מטבחים, חדרי אמבטיה, גבס ועוד.. חברתינו מבצעת את כל עבודות שיפוצים לבתים פרטים , משרדים וחברות. עבודות גבס עוזרות לשפר את היופי והחזות של הבית,ולעשות אותו מקום יותר מרשים ונעים להיות בו. יש מס’ סוגים של גבס:  גבס רגיל - בצבע בז’, גבס חסין אש - בצבע ורוד (צפה בתמונות נוספות), גבס חסין מים-בצבע ירוק. יש לקחת בערבון מוגבל את עמידותם של עבודות הגבס בפני מים ואש,משום שאינם יכולים לעמוד בשיטפון רציני או בשריפה. חברות רבות מציעות עבודות גבס,אך יש להזהר. עבודת גבס לא טובה יכולה לגרום לקיר להתעוות או אפילו להרס הקיר. לכן, מומלץ לא לעשות את העבודות גבס באופן עצמאי, אלא לפנות לחברה מיומנת.
חברת טופ גבס מתמחה בכל סוגי עבודות גבס, חברתינו מציעה מגוון רחב של עבודות גבס ייחודיות, עבודות גבס מורכבות, אומנותיות ,קרניזים, תקרות אקוסטיות ודקורטיביות, מחיצות אקוסטיות כל זאת ועוד בהתאם לתכנון ודרישת הלקוח.
בין לקוחותינו נמנים משרדים, חברות ולקוחות פרטיים רבים.

מחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום סבירים ונוחים.

ניתן לבנות ולעצב גבס לפי הזמנת הלקוח: מזנונים, מדפים ארוניות במקומות שלא ניתן לרהט. חברת טופ גבס שמה דגש על נושא האמינות וההגינות בעבודה, בנוסף, כמובן, על המקצועיות והאיכות.
החברה מבצעת את כל עבודות השיפוץ, כגון תוספות בנייה, חלוקת חללים, שיפוץ בניינים משותפים כולל עבודות אלומיניום ועוד:
קיר גבס
+ עבודות הריסה ותוספות בנייה שונות.
+ ריצוף וחיפוי פנים וחוץ, ציפוי אבן ושיש.
+ טיח פנים וחוץ מכל הסוגים ובטקסטורות שונות.
+ עבודות מתכת מכל הסוגים – סורגים, מעקות.
+ גלריות לחנויות, מרתפים וקונסטרוקציות שונות.
+ עבודות חשמל כלליות.
+ סגירת פתחים בעזרת אלומיניום, עץ, מתכת ועוד.
+ עבודות צבע כלליות – צביעה אמנותית ואפקטים בצבע.
+ מחיצות גבס ואלמנטים של עיצובים בגבס.
+ תקרות, קרניזים, סינרים דקורטיביים, חדרים אקוסטיים ועוד.

עבודה איכותית ומדויקת בזמנים

חברתינו מונה צוותים מנוסים ומקצועיים, המלווים כל פרויקט משלב התכנון עד לגמר הביצוע. במהלך השנים, פיתחו אנשי המקצוע של החברה מיומנויות ביצוע ותודעת שירות מהגבוהות בענף .
הדגשים שלנו לעבודה ולשירות מצוינים. החברה נותנת דגש מיוחד על אספקטים החשובים להבטחת עבודה איכותית במיוחד, כמו גם על שירות מעולה:
– אמינות
–  יחסי אנוש מצויינים
– דיוק בלוחות זמנים
– מחירים על פי מחירון עבודות גבס
– תיאום העבודה מול קבלני מערכות
– איכות גימור גבוהה ללא פשרות
– עבודה “מסביב לשעון” עד לסיומה, לשביעות רצון הלקוח אנו מתחייבים לאמינות, עמידה בלוח זמנים ולגימור מושלם.