חייגו אלינו: 077-6049304

מתי לבנות קיר גבס בבית

מבין כל המגוון הרחב של עבודות הגבס כיום שמבוצעות בבתים של אנשים, נראה כי בניית קירות גבס, הפכה להיות אחת מהעבודות הנפוצות ביותר בקטגוריה זו. אז מדוע בעצם בכלל כדאי לבנות את קיר הגבס? האם יש זמנים שבהם הבניה שלו תהיה משתלמת במיוחד? התשובה היא קודם כל חיובית – אל תבנו קיר גבס סתם כך. יש זמן ומקום שבהם בניית קיר גבס תהיה באמת צעד טוב ומשתלם מבחינתכם. אנו נסקור כמה מהסיטואציות שבהן הבניה הזו תהיה כדאית, וכך תדעו האם אתם אכן עומדים בקריטריון המתאים, והבניה של קיר הגבס אכן תהיה משתלמת עבורכם.

המקרים שבהם קיר הגבס ישתלם לכם

המשפחה מתרחבת – אפשר בהחלט לשקול בניית קיר גבס, כאשר המשפחה שלכם עומדת להתרחב – למשל אם אתם בהיריון ותינוק חדש יצטרף למשפחה, או כי אחד ההורים שלכם עובר לגור אתכם, או מכל סיבה אחרת. שינוי במספר הנפשות בבית, יביא אליו גם שינוי בכמות האנשים בחדרים. לעתים במצב הקיים, עלול להיווצר עומס באחד החדרים, ואתם תרצו להקים חדר חדש עבור אחד הילדים או בן משפחה אחר. אפשר כמובן לשבור קירות ולבנות מאפס, אבל זה תהליך יקר וממושך. במקום זה, אפשר פשוט להזמין קבלן שיבצע בניית קירות גבס בתוך חלל גדול בבית (כמו הסלון). בעזרת קיר הגבס תוכלו ליצור ממש חדש חדש, יש מאין בבית – וכך תוכלו להמשיך במסלול חייכם, עם הוצאה סבירה, ולהתאים את הבית למצב החדש!

כשהסלון גדול במיוחד – בניית קיר גבס באה בחשבון בעיקר כאשר אתם מבינים שעברתם לדירה שבה הסלון הוא גדול יחסית. באופן כללי סלון גדול וברכה, ויש בו לא מעט שימושים, אבל לפעמים אתם תשימו לב שהוא פשוט גדול מידי. אתם לא בהכרח זקוקים לכל השטח העצום שלום, וחבל לבזבז אותו. בעזרת הבניה של קיר גבס בתוך השטח, תוכלו ליצור מחיצה ולעשות שימוש נוסף בסלון. כך למשל אם תרצו ליצור חדר עבודה חדש בבית – בעזרת המחיצה של קיר הגבס שזה יהיה אפשרי! זו רק הצעה אחת לשימוש חכם יותר בסלון שאפשר לעשות בעזרת בניית קירות גבס.

כשרוצים נישות חדשות – עוד סיבה להתחיל בפרויקט של בניית קיר גבס, היא כאשר אתם רוצים נישות חדשות בסלון, הזמינו את שירות עבודות גבס בסלון או בכל חדר אחר בבית. הנישות יכולות לשמש ללא מעט מטרות – להצבת הטלוויזיה, להקמת ספרייה, להתקנה של גופי תאורה – וכמובן לשילוב של כל אלו גם יחד. אולם כדי שהנישות הללו יהיו מוצלחות הן זקוקות קודם כל לקיר גבס. לכן לעתים מתקינים את קירות הגבס, על מנת ליצור בהמשך נישות איכותיות לשדרוג הבית.

יש לא מעט סיבות טובות!

לסיכום, יש לכם לא מעט סיבות מצוינות להתחיל בפרויקט של הקמת קיר הגבס בתוך הבית שלכם. יש רק לפנות לקבלן מקצועי – ולהתחיל עבודה!