חייגו אלינו: 077-6049304

עבודות גבס למזגן המרכזי

מזגן מרכזי הוא חרב פיפיות – יש בו יתרונות בולטים וחסרונות מסוימים שניתן להתגבר עליהם
מדינת ישראל היא אחת המדינות התלויות ביותר במזגן בעולם כולו. השילוב של מדינה מערבית ומודרנית עם מזג אוויר ים תיכוני עד מדברי, שמתאפיין הן בטמפרטורות גבוהות במיוחד והן באחוזי לחות גבוהים במיוחד בחוף ובבקעה, מחייבים אותנו להסתמך על המזגנים בבית, ברכב ובמקום העבודה שלנו במשך חודשים ארוכים מהשנה. בהתחשב בכך, ברור מדוע אנחנו שואפים להתקין את המזגן האיכותי ביותר, ועם זאת גם החסכוני ביותר, כאשר אנחנו בוחרים מזגן חדש. בהקשר זה, יותר ויותר אנשים מבינים את יתרונותיו של המזגן המרכזי – עבודה אחידה ואיכותית של מיזוג בחדרים רבים, עבודה שקטה ונוחה גם למקומות עבודה סטריליים, וביטול הצורך בגופי מזגן חיצוניים המכערים את הבניין מבחוץ. עם זאת, התקנה של מזגן מיצובישי מרכזי, חרף יתרונותיו הרבים היא לא חסרת חסרונות – אחד הבולטים בהם הוא האחידות של כל החדרים, שלא יכולים לשלוט על הטמפרטורה בנפרד האחד מהשני, וחיסרון נוסף בולט עליו ניתן להתגבר הוא הצורך בתשתית של תעלות מיזוג. עם הצורך הזה מתמודדים עם עבודות גבס איכותיות.

עבודות גבס איכותיות

הסתרה ותשתית – תשתית המזגן מבוססת על יחידת מיזוג מרכזי אחת (אינוורטר או שלא), ועל תעלות מיזוג שמגיעות לכל חדר ומוציאות פתחי אוורור בהתאם לגודלו של החדר או המרחב הפתוח. מאחר ותעלות המיזוג הללו לא יכולות ולא צריכות להיות גלויות לעין, נדרשת עבודת גבס איכותית להסתיר אותן ולתמוך בהן בצורה בטיחותית ואיכותית. חשוב להבין כי זוהי עבודה תשתית מקיפה לכל דבר ועניין, ועלינו להתחשב בכך כאשר אנחנו מתכננים מערכת של מזגן מיצובישי מרכזי בבית או בעסק שלנו.

עיצוב – למרות שמדובר במטרה של יעילות ופרקטיקה, ולא של עיצוב בגבס האחראיות על הסתרה של תעלות המיזוג והוצאה של פתחי המיזוג בהחלט יכולות להיות אלמנט עיצובי איכותי. כאשר אנחנו בוחרים בשירות איכותי ומנוסה שמבצע עבורנו את עבודות הגבס למזגן המרכזי, אנחנו יכולים לעתים גם לבחור באופציות של עבודות מעוצבות ויוקרתיות, ושל סגנונות עיצוב גליים, מדורגים או נסתרים עבור עבודת הגבס. כך למעשה אנחנו יכולים להוסיף לבית שלנו אלמנט איכותי נוסף, שמטרתו היא בכלל הסתרת המזגן – אך מהותו היא הרבה יותר מכך.
אם כבר השקעתם ורכשתם מזגן מיצובישי איכותי – תשלימו את השדרוג עם עבודת גבס איכותית
השקעה במזגן מיצובישי מרכזי איכותי היא לא השקעה של מה בכך. המחיר הוא לא נמוך, אך העבודה היא איכותית וחסכונית במיוחד לאורך זמן. בהתחשב בכך, חשוב גם לסיים את העבודה ולהשלים אותה עם ביצוע איכותי של עבודות גבס עבור

תעלות המזגן – ביצוע שישאיר אותנו עם סביבה ממוזגת, איכותית ואסתטית שנוח וכיף לחיות ולעבוד בה.