חייגו אלינו: 077-6049304

עבודות הגבס שאנו עושים

חברתנו מבצעת עבודות גבס במקצועיות ואיכות המתבטאת בדיוק והקפדה על גימור, אנו מבצעים עבודות גבס בכל רחבי הארץ , אך נשמח גם להגיע לכל עיר במרכז כמו פתח תקוה, כפר סבא, חולון גדרה, גן יבנה ועוד.
כמה עולה? שאלה מצויינת – התשובה היא כמובן – תלוי באיזה סוג עבודה ומהם התנאים בבית.הזמן אותנו אליך וקבל הצעה מפורטת ואטרקטיבית והוגנת.

עבודות גבס בסלון

כולנו מעוניינים שחדר המגורים העיקרי שלנו כלומר הסלון יהיה מעוצב בצורה דקורטיבית העבודות גבס בסלון משווה מראה יוקרתי ואנין טעם, עבודות גבס בסלון הן הפתרון הקל, הזול והמהיר להשגת המטרה המיוחלת שהנה עיצוב סלון, הנה כמה רעיונות לעבודות גבס בסלון שניתן למצא בבתים מעוצבים:

עבודות גבס לפלזמה

ניתן לבצע מסגרת מגבס מסביב לטלויזית הפלזמה/LCD או LED וכך לשלב את הטלויזה בצורה חלקה עם הקיר, יש שקוראים לזה נישת גבס לפלזמה.
ניתן לשלב עבודות צבע או טיח גבס בנוסף לקיר גבס ליצירת סלון מעוצב בטעם טוב.
קיר גבס לטלויזיה הפך לטרנד בימים אלו – מומלץ מאוד.

עבודות גבס תמונות

נישת גבס עבור תמונה, בדומה לנישת הפלזמה מדובר במסגרת העשויה מגבס אשר תוחמת תמונה. החיסרון הוא ברור היות והמידות לא ניתנות לשינוי לאחר יישום עבודות הגבס לתמונה.
ישנה דרך נוספת לייצר עבודות גבס לפלזמה או לתמונה, ע”י הרחקה של מעיין מלבן גבס מהקיר, כך המשחק עם המידות יותר קל אך עדיין מוגבל.

הנמכת תקרה בגבס

תוכל לקרוא עוד בקישור הבא: הנמכת תקרה בגבס
עיצובים בגבס – אנו יכולים ליצור עבורך עיצובים מיוחדים בגבס ככל העולה על רוחך, אתה אמור לנו בגדול מה העיצוב שעובר לך בראש ואנחנו נהפוך זאת למציאות של עיצוב בגבס מדויק ומדהים ביופיו.