חייגו אלינו: 077-6049304

​עיצוב חלל משרדים עם גבס

אם אתם רוצים לעצב כל חלל כך שהוא יהפוך למשרד, תוכלו באמצעות חשיבה מחוץ לקופסא, הוספת קירות גבס, ועיצוב חדשני ויעיל - להפוך כל חלל לחלל משרדים מעולה. אז כיצד אפשר לעצב חללים למשרד? כמה טיפים בהמשך.
אם אתם רוצים לעצב חלל משרד בצורה מדולרית, בהתאמה אישית לעובדים שלכם ובהתאמה למה שהמשרד שלכם מייצג: תוכלו באמתלות כמה טריקים פשוטים להפוך חללים גדולים וקטנים למשרד מעוצב ויפה.

פתרונות זולים באמצעות גבס

קירות גבס – אחד הקווים המנחים במשרדים הוא יצירת חללי עבודה נוחים שבהם לכל עובד יש את מידת הפרטיות שלו ואת המקום  הפרטי שבו הוא עובד. לשם כך תוכלו באמצעות קבלן גבס ושיפוצים, לתכנן הקמת מחיצות גבס בין העובדים שיהיו גם פרקטיות אך גם מעוצבות. קירות גבס יכולות להפוך לאלמנט עיצובי נהדר באמצעות חיפוי קירות בצורה טובה, עיצוב נכון וחשיבה יצירתית. קבלני גבס בדרך כלל יוכלו להקנות לכם את המראה הנחוץ והמעוצב ביותר למשרד שלכם.

חלל עבודה נעים – במשרד שלכם אתם רוצים ליצור חלל עבודה נעים ומזמין. לשם כך חשוב לשים את הדגש על הרמוניה בעיצוב ויצירת אלמנטים ייחודיים במשרד. משרדים מעוצבים שאינם אפורים ומשמימים, כוללים בדרך כלל צבעוניות בעיצוב, הכנסת ה'חוץ' פנימה, כמו למשל גידול עציצים חיים במשרד, פריסת שטיחים נעימים וביתיים לאורך המשרד, ושימוש במערכות ישיבה נוחות ומזמינות שישרתו גם את הלקוחות וגם את העובדים.

נראות המשרד – במשרדים קיימים וכאלה שנמצאים בהקמה, חשוב לשדרג ולהפוך לאטרקטיביים יותר. שימוש בנישות גבס בעיצוב יוסיפו עניין במשרד כמו גם שימוש בכוורות גבס המאפשרות מקומות אחסון דקורטיביים. נסו להיעזר גם באריחי קרמיקה ובחיפוי קירות של פסיפס על מנת להוסיף צבע למשרד, ואבזרו את המשרד שלכם בפריטי אומנות יפים.

מתן תשומת לב לפרטים הקטנים – כאשר אתם מעצבים את המשרד שלכם, חשוב לשים לב גם לפרטים הקטנים. החלפת כד עם פרחים טריים בכל שבוע שיונח על דלפק הקבלה יאיר את החלל, השקעה בעמדות עבודה טובות ויפות יוסיפו גם הן לנראות המשרד, התקנת טלוויזיה במסך שטוח בחלל ההמתנה יעזור ללקוחות שלכם לא לאבד את הסבלנות, והנחת מגזינים עכשוויים ותמונות שמן מעניינות ברחבי החלל: יאירו את המשרד.

טאצ' אישי – העובדים שלכם הם חלק בלתי נפרד מהמשרד, ולכן חשוב שגם הם יקבלו חלק בעיצוב. כתבו משפטים אישיים ומצחיקים אודות הצוות שלכם ברחבי המשרד, תוך שניתן לעשות זאת באמצעות שילוט צבעוני ומדליק. עוד מומלץ להוסיף תמונות של הצוות שלכם בימי כיף, בעבודה, או תמונות של משפחות העובדים על קירות הגבס בעמדות העבודה. בכך תוכלו להוסיף את הנגיעות האישיות והיחס לעובדים בחלל המשרד שלכם.

היעזרו באנשי המקצוע – פעמים רבות כאשר רוצים לעצב משרד באופן עצמאי, נתקלים בעיצוב שאינו מאורגן, בהעדר קונספט מתאים, תוך עשיית טעויות בעיצוב כמו שימושי בצבע לא מתאים כשעושים חיפוי קירות. לכן חשוב להיעזר באנשי המקצוע כמו קבלני גבס, מעצבים, אנשי גינון וכל מי שיכול לסייע לכם בעיצוב המשרד בצורה טובה וחכמה.