חייגו אלינו: 077-6049304

פרקטים בשילוב עבודות גבס

כאשר משלבים פרקטים עם עבודות גבס מקבלים את המיטב העיצוב מכל חללי החדר השונים מכיוון שפרקט מסוגל לקשט את הרצפה על הצד הטוב ביותר והגבס עושה זאת באותה צורה בכלל חלל שונה בחדר מהקירות עד לתקרה ועד אינסוף אז כאשר משלבים אותם יחדיו מקבלים את המקסימום העיצובי שאפשר להשיג בעבודות עיצוב שונות. אז בשביל שתחושו במקסימום שתרצו לעצב את ביתכם או כל חלל שאותו תרצו לחדש ולהעניק לו הרגשת עושר וחום תשלבו יחד את שני גורמי העיצוב החמים ביותר בימינו גבס ופרקט שיחד ישמשו כפתרון נהדר לכל חלל שיש.

למה פרקטים כה פופולאריים

כיום, פרקטים משמשים כחומר גלם עיצובי מתקדם במיוחד שנועד לריצוף כל חלל שתבחרו, שתשאלו כל אדם הקשור לעיצוב בקשר לריצופים בכל מקום התשובה הראשונה שלו תהיה פרקט מבלי לחשוב פעמיים כי כיום כולם יודעים שפרקט זה הרמה הגבוהה ביותר ומי שלא בוחר בפרקט חייב לחשוב יותר טוב לפני שהוא בוחר. הפרקטים כה פופולאריים מכיוון שהם בעלי גיוון כה גדול והעולם שלהם כה ענק ישנם פרקטים בכל צורה וצבע ואף חספוס יש פרקטים למינציה סינטתיים כפולים ובעלי שכבת הגנה בקיצור כל חלל יכול להיות מרוצף בפרקט ושהוא מרוצף על ידי פרקט הוא מקבל את התוצאה הטובה ביותר. אין חדר או חלל בבית או בכל מקום אחר שאינו מתאים לריצוף על ידי פרקט מכיוון שגם אם מדובר בחלל עמוס או מועד לפורענות ניתן להתקין בו פרקט מסוג למינציה שהוא פרקט עשוי מתערובת סינטטית והוא הרה יותר עמיד מפני מפגעים מאשר הפרקט הטבעי והוא גם זול הרבה יותר מהבחירה הטבעית ומי לא יודע שמחיר הוא שיקול משמעותי אך הוא לא השיקול העיקרי פרקט למינציה הוא גם פרקט פחות יפה ואין מי שלא מסכים שבחיים פרקט למינציה לא יגיע לרמה של פרקט טבעי, מבחינת זמן הפרקט הטבעי מחזיק זמן רב הרבה יותר מדובר בהבדל משמעותי מאוד פרקט הלמינציה מסוגל להחזיק עד 4 שנים ואף הטבעי מסוגל להחזיק עד 15 שנה של שירות ריצופי יפהפייה לכל חדר ולכל חלל שונה בחדר.

עבודות גבס

כיום עבודות גבס הן דרך נהדרת לשפץ כל חדר או חלל בצורה הטובה ביותר מכיוון שגבס הוא הפתרון המהיר והזול לשפץ או להוסיף משהו נוסף לחדר. גבס הוא הפתרון כאשר אתם מעוניינים לשפץ חדר כלשהו ואתם לא מעוניינים להתחיל לשבור קירות או לשכור אנשי מקצוע יקרים בכדי לתקן קיר או לבנות קרניז גבס, גבס כיום הוא הדרך הנוחה לשפר ולשפץ חדרים מבלי לשנות כלום מהקיים כלל.