חייגו אלינו: 077-6049304

קירות גבס והשימוש בהם

השימוש בקירות גבס מאפשר מגוון פתרונות בעצוב פנים של דירות, בתים או משרדים.
הגבס מאד פופולרי בשנים האחרונות בשל עלויות נמוכות וקלות השימוש והשינויים אותם ניתן לבצע כשמשתמשים בקירות גבס לעיצוב פנים חללים פנימיים. קירות הגבס, מתאימים בטיפול מיוחד הנעשה מבעוד מועד לתלייה של חפצים כבדים כמו טלויזיות, ארונות מטבח, מדפים, מראות ועוד.

עיצוב החללים בדירות יוקרה מקבל משמעות מיוחדת לרוב בגלל גודל השטח, המצריך חלוקת פנימית ותכנון עיצובי רב. השימוש בצבע לבן וקירות גבס תוך יצירת שקעים מיוחדים לתאורה מגדילים את החלל.
חללים פתוחים ניתנים לעיצוב וחלוקה מחדש על ידי קירות גבס – יצירת נישות, ארונות, פינות טלוויזיה, פינות ישיבה, כונניות ועוד.
לקיר הגבס תפקיד חשוב בחלוקת החללים בעיצוב בכלל ובפרט כשמדובר על עיצוב דירות יוקרה.

 שימוש בקיר גבס הוא בניה קלה

בשימוש של פלטות גבס מוכנות עם פרופילי אלומיניום ופח שונים התומכים בקירות מבפנים ומחזקים אותם מאפשרים לנו קשת רחבה של עיצובי יוקרה המתאימים לדרישה מאדריכלי ומעצבי הפנים של בתים, דירות ואף משרדים יוקרתיים ומאפשר יכולת הגעה לרמות גימור גבוהות ומיוחדות המתאימות לקהל היעד של עיצוב דירות היוקרה.
השיפוץ בעזרת בניית קיר גבס והשינויים הנדרשים לביצוע מתבצעים בקלות יתרה – את הגבס ניתן לבנות מהר , לשנות עיצובים בצורה מאד מדוייקת וכך ניתן לקבל שימוש בקיר חזק ויציב ובמהירות יחסית.

הגבס הוא קל לתיקון – בניגוד לקירות אבן או בטון

את הגבס ניתן לשנות בקלות ולכן בעיצוב דירות יוקרה זה חשוב – כי מגמות העיצוב המשתנות במהירות יכולות להכתיב שינויים  היכולים להתבצע בקלות יחסית ובמהירות ולהשאיר את עיצוב היוקרתי מעודכן.
גם מבחינת בידוד טמפרטורה וקול הגבס יש יכולת בידוד טובה וניתן להגביר את הבידוד בעזרת שימוש בצמר סלעים בין שכבות הגבס.
אדריכלים ומעצבים נדרשים לפעמים להשתמש ב”אמנים” בתחום עבודות גבס המבצעים יציקות גבס ליצירת נישות. דרושה מיומנות גבוהה לקבלת תוצאות איכותיות ומהוקצעות ברמה הנדרשת בעיצוב בתי יוקרה. אדריכלים ומעצבים משתמשים בגבס גם לעיצוב רהיטים שונים כמו ספסלים, מזנונים, שולחנות, דלפקים ועוד.

השימוש בגבס מצוין לעיצוב כיוון שהוא נבלע ולא ממש נראה לעין. בעיצוב יוקרתי נעשה שימוש בגבס גם ליצירת תעלו המסתירות את כל החוטים, תעלות של מיזוג אוויר ומערכות מיזוג מיני מרכזיות.
החשוב אולי מכל – בניית עיצובים בגבס לא דורשת נגיעה בריצפה קיימת ולא פוגעת בריצוף, לא צריך לחצוב או להרוס קירות קיימים ולכן זה גם קל לפירוק בעת הצורך לשינוי.