חייגו אלינו: 077-6049304

שיפוץ ועיצוב הבית מחדש עי עבודות גבס

שיפוץ הבית לא חייב להיות דרמטי, יקר ומעייף. באמצעות בנייה בגבס אפשר לערוך שינויים בבית, לעצב חדרים שלמים מחדש ואפילו ליצור חלוקה שונה של החלל. עבודות גבס הן זולות יותר, מהירות יותר וגמישות יותר, כך שכל אחד מאיתנו יכול למצוא את הפתרון המושלם לעיצוב החלל בבית שלו. קבלו כמה רעיונות לשיפוץ ועיצוב הבית מחדש על ידי עבודות גבס.

חלוקת חדרים וחלל מחדש:

באמצעות קירות גבס שמוקמים במהירות ובעלות נמוכה, אפשר להגדיר מחדש חללים שונים בבית. ניתן ליצור חדרי ילדים נפרדים מחדר שפעם היה חדר גדול ששימש שני ילדים.
אפשר לחלק מחדש חלל פתוח וליצור פינות שונות ומופרדות ואפשר להוסיף לבית חדרים בגדלים שונים ללא כל בעיה, באמצעות הקמת קירות גבס. אם אתם לא רוצים לסגור חדרים שלמים, ניתן ליצור מחיצות גבס נמוכות או חלקיות בהתאמה אישית לצרכים שלכם ולשלב בתוכן גם נישות אחסון.
קירות גבס חדשים בתוך הבית מבוצעים במהירות, אבל עדיין יכולים להיות מבודדים וחזקים. מומחים לגבס יוצרים קירות מבודדים באמצעות צמר סלעים וחומרים אחרים שיוצרים פרטיות, בידוד חום וקור ושקט.

נישות אחסון:

באמצעות עבודות גבס אפשר ליצור נישות אחסון בהתאמה אישית לכל חדר בבית. הנישות מחליפות את הכונניות, מדפי העץ, מדפי הברזל והארוניות הרבות ויוצרות חסכון במקום, כי אנחנו למעשה מנצלים את כל שטח הקיר.
הנישות השקועות בתוך הקיר לא תופסות מקום אבל מהוות פתרון עיצובי שאפשר לשנות בהתאם להעדפות ולסגנון של החדר. אפשר לצבוע את הנישות בכל צבע, לשלב בהן מערכות תאורה וחשמל ולהגדיר את גודל ועומק הנישה בהתאם לצורך.

בסיס למערכות ישיבה בנויות:

בחדרים מסוימים בבית, כמו חדרי זולה או אפילו בסלון, אפשר ליצור באמצעות גבס בסיס למערכות ישיבה. מערכות הישיבה האלו אמנם לא ניתנות להזזה במהירות אבל נוצרות בהתאמה אישית ובנויות בהקפדה על יציבות וחוזק. מעל למערכת הגבס שנוצרה ובונה את הבסיס של הספות, מניחים כריות, מזרני ספות וכל מה שצריך כדי ליצור מקום ישיבה נוח וייחודי לכם, שמותאם בדיוק לשטח החדר.
עבודות גבס יכולות לשדרג כל פינה בבית. זהו חומר גלם קל וידידותי לסביבה, גמיש ומשרת כל מטרה בתוך הבית. מיצירת נישות אחסון בגבס ועד חלוקה שונה של החלל בבית, מדובר בשיפוץ דרמטי שנעשה במינימום מאמץ והשקעה. התוצאה הסופית מודרנית ואסתטית, עמידה וחזקה ומותאמת לכל סגנון עיצובי בקלות.