חייגו אלינו: 077-6049304

שיפוץ ושדרוג חדרי אמבטיה באמצעות גבס

האם יש דבר כזה גבס עמיד למים? האם ניתן לבצע שיפוץ ותכנון של חדרי אמבטיה באמצעות חומר גבס פשוט?  לכל השאלות האלו, יש לנו תשובות ונפרט אליהם במאמר הבא.

גבס עמיד במים לעיצוב חדרי אמבטיה

כיום גבס הוא דבר בלתי נפרד מעיצוב וחידוש בתים, עקב עלותו הנמוכה ויכולת הגימור הגבוהה רבים משתמשים בחומר הגבס לצורך חידוש ושיפוץ בתים, לאחרונה החלו לבצע גם שיפוץ חדרי אמבטיה באמצעות גבס, ישנם לוחות גבס אשר עמידים בלחות ושילוב של חומר למניעת רטיבות והלוחות האלו ניתן להשתמש בגבס גם בחללים רטובים, כך שכן – כיום מבצעים שיפוץ של חדרי אמבטיה גם באמצעות גבס והעלות עדיין נמוכה יותר משיפוץ רגיל, בין היתר גם ניתן לקבל גימור איכותי ויפה יותר שלא ניתן לבצע באמצעות בריקים וחומרי בטון.

לוחות הגבס הפשוטים אינם עמידים בפני לחות.

שנים אנו יודעים כל כך ששילוב גבס בחלל רטוב, זאת טעות נפוצה ונתחרט על כך, לכן לא כל גבס מתאים לחדרי אמבטיה וגם כאשר נשתמש בחומר גבס עמיד ועם חומרים למניעת רטיבות, עדיין לא מומלץ לבנות בסביבה של כיורים וצינורות מים באמצעות גבס, כאשר אנחנו רוצים לשלב גבס באמבטיה שלנו, נעשה זאת באזורים מסוימים בלבד, החל מקרניזים ועד לגופי תאורה חבויים.

עיצוב חדרי אמבטיה באמצעות גבס

כיום אנחנו מבצעים עיצובים שונים ומגוונים בביתנו באמצעות חומר הגבס, עבודות גבס הם דבר נפוץ וידעו כי המחיר הוא זול יותר, יכולת גימור גבוהה יותר וכמובן שילוב של עיצוב דקורטיבי והחבאת תאורה יכולים לתת לך אפקטים מיוחדים וייחודים לנו, אז איפה נשלב גבס בחדרי אמבטיה?
כאשר אנו משלבים גבס בחדר אמבטיה חשוב לדעת שלמרות עמידות החומר בלחות, עדיין לא מומלץ לשלב אותו בסביבה של צינורות, אסלות, מים זורמים וסביבה של כיורים. הסיבה היא פשוטה שחומר הגבס יכול לקבל לחות, למרות העמידות הגבוהה שלנו מפני מים, ייתכן שלאחר 2-3 שנים יהיה לנו בלאי ונצטרך לתחזק את חדר האמבטיה שלנו בשכבה נוספת של חומר עם עמידות במים או צביעה מחדש. אז איפה כן נראה את חומר הגבס בחדר האמבטיה שלנו? באמצעות עבודות גבס ניתן לבנות כוורת מגבס למגבות בחדר האמבטיה, קרניז מגבס להחבאת תאורה ועוד מגוון עיצובים דקורטיביים המתאימים לחדרי האמבטיה.

קבלן גבס מטעם חברתנו

חברת טופ גבס מספקת שירותים נלווים ושונות בתחום עבודות הגבס, ניתן לקבל מגוון הצעות מחיר מחברתנו על שלל סוגי עבודות שאנו מבצעים, עיינו בגלריה ובעבודות האחרונות שלנו, שאלו את לקוחותינו וקבלו המלצות עלינו, טופ גבס – חברת הגבס שלך.