חייגו אלינו: 077-6049304

שיפוצים קוסמטיים למשרד

אם נמאס לכם ממראה המשרד שלכם שלכם, בא לכם להרגיש שינוי ורענון, אבל התקציב שלכם מוגבל,לפני שאתם פוסלים על הסף את חלום השיפוץ שיקנה למשרד את המראה החדש, הרענן והיוקרתי שאתם חולמים עליו, כדאי שתדעו, שניתן לערוך שיפוץ, שיקנה שינוי מהותי במראה המשרד, אך לא ידרוש מכם להוציא עליו הון תועפות

שיפוץ קוסמטי במשרד

ישנם מגוון סוגי שיפוצים לבית. כאשר מדובר בשיפוצים מהותיים  יותר, מדובר בשיפוצים יקרים, שעוסקים מלבד במראה החיצוני של המשרד, גם ביסודותיו ותשתיותיו. עבודות שיפוץ כאלה דורשות אנשי מקצוע רבים, כגון אינסטלאטורים לשם עבודות האינסטלציה, קבלני חשמל ועוד. ולכן תהליך שיפוץ שכזה, הוא אכן יקר יותר. אך אם אתם מעוניינים בשיפוץ, שיעניק מראה חדש למשרד שלכם, ישנם שיפוצים קוסמטיים חיצוניים,שמיועדים במיוחד לשם מימוש מטרתכם. הם יעניקו למשרד שלכם במסגרת תקציב מוגבל,  מראה חדש ואטרקטיבי.

סוגי שיפוצים קוסמטיים במשרדים

אתרי האינטרנט השונים, מציעים מגוון שיפוצים קוסמטיים בעלות נמוכה, לחדרים השונים במשרד. בסלון לדוגמא, ריהוט חדש, אביזרי נוי, הדבקת ריצפת פרקט, שינוי תאורה, ועיצוב חללים מגבס, יכולים להעניק מראה חדש ויוקרתי לסלון, בעלות מנמלית. הסוד הוא באביזרי עיצוב שונים, בגופי תאורה חדישים, בצביעת הקירות בצבעים שונים ועוד. העלות היא עלות מנמלית באופן יחסי, אבל המראה של  הסלון או כל חדר אחר המעוצב באופן הזה, הוא מראה חדש, שונה, מרענן ויוקרתי, בדיוק כפי שחלמתם ורציתם. במטבח לדוגמא, ניתן לעשות חיפוי קירות ולהדביק קרמיקה, ניתן להתקין מוצרי חשמל שונים, שעלותם נמוכה, לאבזר את המטבח בהם, ולהעניק למטבח את המראה שרציתם, בין אם מדובר במטבח מודרני ובין אם מדובר במטבח כפרי. כמו כן, בכל חדר אחר במשרד, ישנם שינויים קוסמטיים שטחיים באופן יחסי, שדורשים תקציב נמוך, זמן עבודה קצר יחסית, ומעניקים ללא ספק, לכל חדר באשר הוא, שינוי מהותי ומשמעותי.
אז למה לכם לגנוז את חלום שיפוץ המשרד רק בגלל מגבלת תקציב? עיצוב פנים למשרדים יציעו לכם את שירותיהם בעיצוב ותכנון מחדש של מה שנוגע לאבזור המשרד ושיפוצו החיצוני בכדי להעניק לו את המראה היוקרתי והחדיש ביותר, בדיוק כפי שרציתם, פנו עוד היום אל טופ גבס וקבלו הצעת מחיר משתלמת!