חייגו אלינו: 077-6049304

5 כלי עבודה המומלצים לשיפוצים

אנשים מוותרים מסיבות שונות על פנייה לשיפוצניקים מקצועיים ומעדיפים לשפץ את ביתם במו ידיהם. בארגז הכלים שלהם ניתן למצוא כלים מסוגים שונים, מכאניים, חשמליים וכלים נטענים. לרשותנו מוצע כיום מגוון עשיר של כלים.
סקירת כלי עבודה מומלצים לשיפוצים מעלה את יתרונותיהם הוודאיים של כלי עבודה נטענים בשל האפשרות לנייד אותם, העדר תלות בקיומו של חוט מאריך ואפשרות לבצע את העבודה גם כשאין בנמצא חיבור זמין לחשמל. עם זאת, לכלים אלה יש גם חסרונות: חשוב לוודא כי הסוללות תקינות ומלאות, ההספק והעצמה שלהם פחותים יותר מאשר הכלים החשמליים ומחירם גבוה יותר.

חמישה כלים מומלצים:

מברגה/ מקדחה – ניתן לקדוח חורים בחומרים שונים, להבריג ברגים ולשחרר מהברגה. בקטגוריה זו נכללת גם  מברגה נטענת.
מסור - משמש לחיתוך חומרים שונים ובנוסף גם שיחים ועצים, מה שמהווה ערך מוסף לכלי זה.
פטיש - משמש לסוגי עבודות רבים, לתקיעת מסמרים ולחילוצם, לחציבה בחומרים שונים וליצירת פתחים.
אקדח דבק חם – מאפשר להדביק מגוון חומרי גלם ובהם: מתכת, זכוכית, עור, עץ, קרמיקה וכמעט כל חומר שניתן למצוא בבית. הוא אפקטיבי מאוד לסתימת סדקים וחורים קטנים.
סולם. אמנם הוא לא נמצא בארגז הכלים, אבל במצבים ובנסיבות שונים הוא עשוי להתברר ככלי חשוב וחיוני מאין כמוהו. במידה שנדרש תיקון, ולו גם קטן ומהיר, במקום  שאין אפשרות להגיע אליו ללא סולם, חסרונו של הסולם עלול לעכב את התיקון לזמן ממושך.

לשיפוצים ביתיים עשויים להספיק כלים נטענים קטנים, קלים לניוד. בהינתן פרמטרים שונים לבחירת הכלים, חשוב לקחת בחשבון גם את המחיר, כמובן, אבל בעיקר את תדירות השימוש שלכם בכלים (על פי הניסיון).
חשוב לציין כי אם אתם משפצים את הבית במשך כל השנה - בכל פעם שיפוצים קטנים - אתם יכולים לעשות שיקול של עלות - תועלת ועל פיו לבחור את הכלים - חשמליים או נטענים, וזאת בנוסף לשיקולי נוחות.
כמו כן חשוב לציין, כי עבור אנשים שונים עשויים להיבחר חמישה כלים אחרים, אבל על פי אופי העבודות והשימושים, חמישה כלים אלה עשויים להועיל בעיקר לקבלני גבס. בהכירכם את עצמכם, את כישוריכם ואת יכולותיכם, את החוש הטכני (או העדרו) ואת הזמן שיש או אין לכם להשקיע בשיפוצים, תוכלו לשקלל את כל אלה בבחירת הכלים העשויים לשמש אתכם. בהצלחה!