חייגו אלינו: 077-6049304

הזמן כעת נישות גבס במטבח בזול

בעל מטבח ורוצה להכניס אליו יותר אור? רוצה להוסיף עיצוב או לחסוך במקום? באמצעות נישות גבס במטבח תוכל לעשות זאת בקלות, אצלנו ניתן להזמין נישה למקרר במטבח דקורטיבית ומעוצבת,או סתם לצורך אחסון וסידור המטבח, המשך לקרוא וגלה עולם ומלואו בכל הקשור אל נישות ומבטחים.

בכל בית יש נישה למקרר במטבח

המקרר הוא המוצר הגדול ביותר שקיים במטבח של כולנו, גדול יותר מהתנור, מהמדיח ומקולט האדים, לכן חשוב להחביא אותו בתוך נישה בתוך המטבח במקום שאינו חוסם את המעבר אך אם זאת שעדיין יהיה "במרכז העניינים", אל המקרר אנחנו נגשים עשרות פעמים בכל יום, לכן חשוב שיהיה קל ונגיש להגיע אליו, ביחד עם זאת שלא יפריע במעבר או להמשך שימוש במטבח לצורך בישול, לשם כך בכל בית נראה כיום מקרר החבוי בתוך נישה המיועדת לאחסון המקרר, ישנם מקרים בהם רכשנו מקרר חדש והוא לא נכנס אל הנישה או שהוא גדול מידי וישנו חלל של 30-40 סנטימטר ריק בתוך הנישה, לשם כך - נוכל באמצעות גבס לבנות נישה במטבח המיועדת לסגירה של הרווח שנוצר, ניתן לבנות שם מדפים מגבס לאחסון או פשוט לחסום את החלל שנוצר לנו, במקרים בהם המקרר גדול יותר מהנישה, נצטרך להגדיל את הנישה או לשנות את כיוון פתיחת הדלת של המקרר, לא יודעים מה כדאי לכם לעשות? התייעצו עם המומחים של טופ גבס וקבלו ייעוץ ללא התחייבות.

בנייה של נישות דקורטיביות במטבח

כאשר המטבח והסלון נפגשים בקו ישיר, הבית שלנו נראה מבולגן יותר ומרבית האנשים חוצצים את המטבח והסלון באמצעות פינת האוכל שלהם, אנו ממליצים לכם להפריד דווקא באמצעות נישת גבס אשר תחצוץ בין המטבח לחלל הנוסף של הבית, תוכלו לבנות שם כוורת דקורטיבית או סתם קיר פשוט, העיקר הוא לבצע חציצה בין המטבח לשאר הבית, אנו ממליצים על בנייה של נישה דקורטיבית ומעוצבת המותאמת לצרכיו של המטבח שלכם.

נישות גבס במטבח לצורך אחסון

אז יש לכם חלל פנוי במטבח, ארון לא מתאים לשם וכיום אתם משתמשים בו לצורך אחסון של שקיות, מוצרי ניקיון או אחסון של אוכל יבש, מה שאתם צריכים כאן זה נישה למטבח! נישה הבנויה מגבס לצורך אחסון באמצעות לוח גבס עבה אשר יכול להחזיק משקל כבד של חומרי ניקוי וכמובן לאחסון של מוצרים (מעין מזווה) בתוך המטבח, מסודר ודוקרטיבי תוכלו לשלב עץ, זכוכית או תאורה למראה עיצובי יותר, בכך תרוויחו גם מראה חדשני יותר למטבח שלכם וגם פתרון אחסון נהדר! אז כל מה שאתם צריכים על מנת להתחיל בתהליך של בניית נישות גבס במטבח הוא ליצור קשר עם נציג מטעם חברת טופ גבס ולהתחיל כבר עכשיו לקבל הצעות מחיר בעבור השירות המבוקש.