חייגו אלינו: 077-6049304

נישות ומדפי גבס לספרים

טופ גבס הינה חברה אשר פועלת בפריסה ארצית בכל רחבי הארץ ומספקת פתרונות גבס במחירים אטרקטיבים במיוחד! מבין הפתרונות שאנו מציעים ניתן לראות פתרונות דקורטיבים ופתרונות אחסון. במידה ואתם מחפשים אחר נישות גבס לספרים תוכלו להזמין זאת במהירות ע"י יצירת קשר עם הנציג של חברתנו, אל תחכו עוד - צרו קשר כעת.

איפה ניתן לשלב מדפי גבס לספרים?

פתרונות אחסון יצירתים במיוחד ניתן לעשות עם חומר הגבס, כאשר ניתן לשלב גם מבחינה עיצובית וגם פרקטיבת פתרונות לאחסון ספרים על גבי קירות והם באים בצורת מדפי גבס המיועדים לאחסון ספרים.
מדפי גבס לספרים נבנים במיוחד עם קונסטרוקציה חזקה אשר יכולה להחזיק כמה קילוגרמים ושלא ייוצרו בה סדקים או חשש של נפילה, כאשר אתם מזמינים מדפי גבס לספרים, חשוב שתאמרו זאת לבעל המקצוע ולצורך העניין כאן לקבלן הגבס שמדובר על מדף המיועד להחזרת כמות ספרים ובמשקל מסוים, שידאג לשלב פרופיל חזק מספיק ובמידת הצורך להגביל אתכם במשקל המותר, שילוב של מדפי גבס לספרים ניתן לשלב בכל מקום בבית, במסדרון, בסלון ובחר השינה.

הזמן כעת נישות גבס לספרים, מעוצבות ודקורטיביות

חייגו אלינו: 055-9661569

מדפי גבס לספרים כוורות  מגבס לספרים נישות גבס לספרים


באיזה מקומות נעשה נישות גבס לספרים?

ישנם מקומות שאינם מנוצלים בבית, מעין נישות שחוץ מבלאגן אין בהם שום דבר מועיל, אז במקום לאחסן את אוצר הספרים שלכם בארגזים או בבוידם, תוכלו ליצור ממקומות האחסון האפלים והמלוכלכים שלכם, נישות גבס מעוצבות ומיוחד למטרות אחסון, לדוגמא: מתחת למדרגות תמיד יש חלל שאינו מנוצל, בנייה של נישת גבס לספרים תמלא את החלל, תיתן פתרון אחסנה מעולה וניתן לשלב דקורטיביות ותאורה ליצירת אפקט מרשים במיוחד, אל תוותרו על הנישות שבביתכם  ונצלו אותם!

טופ גבס - החברה המובילה בתחום לשירותך.

השירות של טופ גבס ידוע, כאשר אנו מספקים כמה הצעות מחיר בעבור כל סוג עבודה אשר תדרשו, עולם הגבס הגדול מספק לנו מגוון רחב של עבודות גבס וכמובן פתרונות רבים, חברתנו דואגת לספק את כל סוגי עבודות הגבס ובמחיר שפוי ומשתלם, על מנת להתחיל ולקבל הצעות מחיר של חברתנו, עליכם ליצור קשר עמנו ולהתחיל לקבל באופן מיידי הצעות מחיר, בכך תוכלו לחסוך כסף ולבצע השוואת מחירים אונליין, אתם עוד פה? קדימה צלצלו!