חייגו אלינו: 077-6049304

עבודת גבס למזגן מחיר הזול במדינה

עבודה מקצועית ואיכותית תמצא אך ורק בטופ גבס! החברה המובילה בכל הנוגע אל עבודות גבס, אנו מבצעים גם הנמכת גבס למזגן מרכזי ושילוב של תאורה ועיצוב דקורטיבי על מנת לספק מראה אלגנטי ויפה לנישת המזגן.
מוזמנים ליצור קשר עם החברה המובילה בתחום והזמין עבודת גבס למזגן מחיר הזול והנמוך במדיה.

ביצוע הנמכת גבס למזגן מרכזי במחירים משתלמים!

בתים רבים בעלי מזגנים מרכזיים ומיני מרכזים, כאשר הם רוכשים דירה חדשה הם מקבלים כבר את המזגן מוטמע ומולבש בתוך תקרת הגבס כבר, אך אלו שדורשים ומחפשים אחר עבודת גבס למזגן ככל הנראה בעלי דירה קיימת ורוצים להוסיף מזגן מרכזי וכאמור לצורך כך צריך לבצע הנמכת תקרה למזגן. ישנם מקרים נוספים בהם נצטרך לבצע עבודות גבס למזגן שלנו, כאשר יש נזילה במזגן והוא מטפטף ומרטיב את הגבס שלנו, נצטרך לבצע ניקוי, שפכטל, גבס וצבע וגם לפתור את הבעיה כמובן שלא תחזור בשנית.

חייגו אלינו: 055-9661569

 
הנמכת גבס למזגן מרכזי

חיפוי באמצעות תקרת גבס למזגן מיני מרכזי

כאשר יש לנו מזגן מרכזי בבית, לא ניתן להטמיע אותו בתוך בטון, זאת אומרת - ניתן במקרים מסוימים אך בטוח שלא משתלם ואף מסוכן. מה שכן עושים, זה להרכיב את המנוע והצינורות בצמוד לתקרת הבטון ולהיתמך דרכה, בנוסף לכך בונים את הפרופילים והנציבים (בעצם כל קונסטרוקצית הגבס) על גבי התקרה ולאחר מכן "עוטפים" את כל הקונסטרוקציה באמצעות לוחות גבס החתוכים בהתאמה למידות, כעת נותר לעשות חורים לפתחי האיוורור במקומות המוסכמים (בדרך כלל בחדרי שינה, סלון ומטבח), בכך יש לנו בעצם עבודת גבס מקצועית ואיכותית למזגן שלנו.

טופ גבס, המחירים הכי טובים בשוק

ביצוע של עבודות גבס למזגן הוא עניין מסובך ונדרש מאוד, מה שגורם לתחרות במחירי השוק, בכל הקשור אל עבודות גבס למזגן, אנו מתמקדים במחירי השוק ותמיד שואפים להיות המקצועיים ביותר ובמחיר הנמוך ביותר. כך אנו רוצים להצטייר, כטובים ביותר ועדיין לא לגבות מחירים מטורפים בעבור כל עבודות הגבס שאנו מבצעים, אנו דוגלים במתן מענה מקצועי ומדויק לכל לקוח, במידה ולקוח יתקשר ויבקש שירות הנמכת גבס למזגן אנו נעביר את פנייתו אל 3 קבלני גבס מקצועיים אשר עובדים באזור מגוריו, בכך הוא יוכל לקבל הצעות מחיר שונות ולבחור בזולה ביותר! טופ גבס כאן בשביל הלקוח ותמשיך להיות גם בסיום העבודה.

 
עבודות גבס למזגן מרכזי